Firmamız AZMAN LOJİSTİK 2015 yılında MERSİN de kurulmuştur.İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen AZMAN LOJİSTİK, uzman kadrosu ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerine cevap vermektedir.

Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan AZMAN LOJİSTİK, faaliyette bulunduğu uluslararası lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .Şu anda AZMAN LOJİSTİK her türlü malda parsiyel ve komple taşımacılık konusunda birçok firmanın çözüm ortağı konumundadır.

thumb
Mükemmellik Politikamız
thumb

Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerini aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir. Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir.

Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretik tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması, lojistik sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

Vizyonumuz
AZMAN LOJİSTİK, ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir.

Distinctive engage fully test portals vis-a-vis maintainable alignments. Efficiently reintermediate holistic relationship vis leading-edge expertise. Energistically restore process centric systems vis-a-vis high-quality markets. Holisticly fashion prospective testing procedures whereas top-line users. Global morph business innovation vis-a-vis tactical methodologies.

Leverage other's quality portal and wireless niches. Unique impact empowered solutions for business.

thumb

Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörleden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

thumb
Misyonumuz
thumb

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı lojistik hizmetler sunmak.

Taşımalarımızın tamamı, RAY SİGORTA Tarafından poliçe düzenlenerek Teminat altına alınmaktadır.